Witamy, dziś jest Niedziela    24 Marzec, 2019      Logowanie: gość

Barki. Wynajem barek bez uprawnień. Gwarantujemy oferty na niesamowite rejsy łodzią po całej Francji. Rejsy od Alzacji po Atlantyk. Wszystkie nasze łodzie oferują dobry standard taki jak bieżąca woda, prysznic, toaleta, kuchnia i ogrzewanie.

Zapraszamy serdecznie na naszą nową stronę www.wakacje-we-Francji.pl gdzie umieściliśmy poniższą ofertę w wersji zaktualizowanej. Tam też znajdują się najnowsze propozycje i informacje związane z wypoczynkiem we Francji. Prosimy kliknąć na ten link. 

Zostań kapitanem, weź wakacje na swoje barki !

Barką po Francji

 

 

Zapraszamy Państwa na niesamowite rejsy z France Passion Plaisance - FPP, który posiada wyjątkowy wybór specjalnych wąskich łódek do pływania po kanałach we Francji oraz w Europie. W ofercie barki mieszkalne i śródlądowe wyprawy szlakami wodnymi.

   

Baza wylotowa mieści się w 31 miejscach wzdłuż kanałów i rzek we Francji ( Burgundia, Canal du Midi, Camargue, Bretania, Charente, Aquitaine, Champagne, Ardennes, Mayenne, Lot, Alzacja ). Śródlądowa żegluga jest pretekstem, żeby żyć inaczej. Na pokładzie łodzi, prędkość wynosi około 6km/h. Wyprawa sprawi, że Twoje życie zwolni tempo, będziesz miał możliwość podziwiania pejzaży z zupełnie nowej perspektywy, w sposób który jest niemożliwy do odkrycia w żaden inny sposób niż łodzią, w czasie podróży będziesz miał również kontakt z lokalną ludnością. Odkryjesz przepyszne lokalne dania serwowane przez lokale oraz znane roczniki win. Weźmiesz udział w wiejskich biesiadach lub w festiwalach muzyki i światła bardzo licznych w czasie okresu letniego. Możesz także uprawiać swój ulubiony sport gdziekolwiek tego zapragniesz, np.: golf, tenis, pływanie, jazda konna, jazda na rowerze… na koniec - stare ścieżki, które powstały przez holujące barki konie, mogą stanowić idealne i najbardziej spokojne miejsce do uprawiania joggingu.

 Wyposażenie łodzi
Trasy rejsów
Cennik
Barki-promocje
 

 

Barką po Europie

Zapraszamy również do skorzystania z możliwości wynajmu barek w innych krajach Europy tj. w Belgii, Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Niemczech oraz Polsce. Firma FPP będąca  producentem sprzętu tworzy kolejne miejsca w Europie  gdzie możliwy jest  wynajem barki. W całej sieci obowiązują te same  dogodne dla turysty zasady skorzystania z  oferty.

 Niemcy
Czechy
Belgia
Polska
Hiszpania
Holandia
Włochy
 

Barki - zamów katalog

58 stron opisów ( w języku angielskim ) ze zdjęciami i mapami tras + cennik w języku polskim. Wysyłka bezpłatna Napisz na mail biuro@promotion.com.pl