Witamy, dziś jest Niedziela    24 Marzec, 2019      Logowanie: gość

 

   

 

  

 

 

 

Nasze oferty i ceny posiadają GWARANCJĘ PLUS

GWARANCJA PLUS - jeśli po zakupie pakietu świadczeń turystycznych   znajdziecie w taką samą usługę, taniej w innym biurze podróży, to  my zwrócimy Wam różnicę w cenie. Gwarancja ta dotyczy jedynie takich pakietów, w których znajduje się ten sam obiekt, te same świadczenia i atrakcje turystyczne oraz ten sam termin realizacji pobytu.

Witam serdecznie,

na wstępie słów kilka o nas. PROMOTION to firma rodzinna. Naszą przygodę z turystyką rozpoczeliśmy się już w połowie lat 80-tych jako absolwenci wydziału turystyki wrocławskiej AWF i jeleniogórskiej szkoły obsługi ruchu turystycznego. Doświadczenie to okres pracy w kilku firmach zwiazanych z turystyką we Wrocławiu i Paryżu.  W 1992 roku połączyliśmy w całość naszą pasję do podróży oraz nasze przygotowanie zawodowe. Dziś możemy powiedzieć, że udało nam się stworzyć małe biuro podróży z dużymi możliwościami organizacyjnymi.

Jak widać z pierwszych stron naszego serwisu specjalizujemy się w obsłudze klientów  na terenie Francji. Posiadamy  licencję na prowadzenie biura podróży oraz rekomendacje Dolnośląskiej Izby Turystycznej i Francuskiej Organizacji Turystycznej. Jesteśmy przedstawicielem wielu renomowanych francuskich firm posiadających własne hotele i apartamenty. Większość proponowanych przez nas obiektów znamy osobiście co sprawia, iż wybór naszej oferty to gwarancja dobrego wypoczynku. Oferujemy pomoc przy wyborze najciekawszej oferty oraz miłą obsługę. Aby sprawdzić dostępność danej oferty lub skonsultować się z nami, prosimy o przesłanie maila z zapytaniem na adres promotion@promotion.com.pl

 

 Nasze biuro znajduje się w Dobrzykowicach przy ul. Cedrowej 2. Pracujemy od 9h00 do ostatniego klienta. Zapraszamy również do biur współpracujących na terenie całej Polski.

 

Serdecznie zapraszam.

Agnieszka Jedrzejewska

 

                                      Rekomendacje

Dolnośląskiej Izby Turystycznej i Francuskiej

Francuskiej Organizacji Turystycznej

 

Biuro Podróży PROMOTION Agnieszka Jędrzejewska

Dobrzykowice, ul. Cedrowa 2  tel. 71 343 53 15, 
kom.  502 034 019, 502 034 021